Yerel Olanaklar

HİZMETLERİMİZ

Rezervasyon+(90) 506 926 16 80

YEREL LEZZETLER

Restoran

İç mekanıyla, kalite ve konforu seçkin müşterilerle buluşturmaya devam eden Çandarlı Çiftliği, gerek servis anlayışı gerekse muhteşem doğa dokusuyla misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunmaktadır.

DERİN SOHBET

Cafe

Müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışımız, geniş ürün yelpazemiz ve doğru kalitemizle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktayız.

SPOR AKTİVİTELERİ

Dağ ve Orman Yürüyüşleri

Dostlarınız ve ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz, aynı zamanda spor yapma imkanı sunan özel alanlarla hizmet vermekteyiz.

DUYGUSAL BAĞ

Binicilik

İngiliz ve Arap atlarına ek olarak midillilerin de bulunduğu Candarlı Çiftliği, her yaş grubundan at tutkunu ziyaretçiye hitap etmektedir.

SPOR AKTİVİTELERİ

ATV

Candarlı Çiftliği'nde, doğanın güzelliklerini keşfetmek için hazır mısınız? ATV macerasıyla çiftliğimizin eşsiz manzarasını keşfedin, adrenalin dolu anlar yaşayın ve unutulmaz bir deneyimle doğayla buluşun!

SANAT

Çinicilik

Çinicilikte, her çizgi geleneksel bir öyküyü yansıtarak sihirli bir dünyanın kapılarını aralar. Her bir desen, seramik yüzeyinde duyguların ve düşüncelerin dansını anlatarak, çinicilik sanatının benzersiz bir ifadesine dönüşür.

GÜCÜN SEMBOLÜ

Okculuk

Candarlı Çiftliği, ata sporunu deneyimlemeniz için sizi bekliyor, gücün sembolüne katılın!

KESİNTİSİZ

Eğlence

Bilardo, Dart ve Tavla gibi heyecan dolu oyunlarla dolu anlar yaşatırken, sinemaseverlere de eşsiz film seçenekleri sunarak konforlu, keyifli ve unutulmaz bir atmosfer sunuyor.